środa, 14 czerwca 2017

Projektowanie, rozwijanie i testowanie aplikacji w Chmurze – Webcast Oracle

Cloud computing jest dzisiaj powszechnie uważany za najbardziej ekonomiczny sposób udostępniania zasobów obliczeniowych. 87 procent firm, które wzięły udział w niedawnym badaniu przeprowadzonym przez Computerworld zadeklarowało, że poszukują inicjatyw chmurowych aby obniżyć wydatki inwestycyjne.

Aby pomóc klientom zredukować koszty opracowywania, testowania i wdrażania aplikacji, Oracle udostępnił szeroką gamę zintegrowanych usług chmurowych. Są one oparte na subskrypcji w modelu PaaS, umożliwiając użytkownikom tworzenie i wdrażanie niemal każdego typu aplikacji – takich, jak systemy dla biznesu, lekkie aplikacje kontenerowe, aplikacje internetowe, czy mobilne. Usługi chmurowe Oracle oparte są na standardach Java, więc zespoły DevOps mogą używać znanych architektur, narzędzi i produktów - a następnie wdrażać swoje aplikacje w chmurze prywatnej lub publicznej. Oracle udostępnia tę samą platformę dla chmur obu rodzajów, co daje maksimum elastyczności, gdy wymagania biznesowe zmieniają się i ewoluują. Dzięki prostocie użytkowania platformy, nawet użytkownicy biznesowi mogą teraz tworzyć proste aplikacje bez kodowania.

Zapraszamy do obejrzenia seminarium internetowego, w którym Maciej Tomkiewicz z Oracle Polska prezentuje innowacyjną platformę do tworzenia aplikacji w chmurze dostarczaną przez Oracle, która pozwala klientom szybciej projektować, rozwijać i testować aplikacje dzięki kompleksowemu, nowoczesnemu i zintegrowanemu rozwiązaniu.
Webcast powstał przy współpracy z firmą Comparex, partnerem Oracle na poziomie Platynowym.


Obejrzyj Webcast

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz